Carrom , często nazywany bilard palec , łączy aspekty z gier basen, marmurów i cymbergaja w jednej grze . Aby grać w amerykańską CARROM , gracze próbują zdobyć przez uzyskiwanie dysków koliste zwane carrommen do woreczków narożnych pokładzie CARROM . Instrukcje Filmy Ustaw CARROM forum

Umieść królową , która jesttwardy złoto w amerykańskiej Carrom , w środku kręgu w środku planszy CARROM .

Ustaw następny rząd carrommen więc każdy dotyka królową i tworzy okrąg , który zmienia się na czerwone i niebieskie carrommen .
3

Forma sześciokąt zaczynającczerwony carrommen na szczycie czerwonych carrommen z drugiego rzędu . Przemian kolory carrommen . Jeśli zrobiłeś to dobrze , niebieskie carrommen powinny tworzyć trzy trójkąty , które zawierają trzy niebieskie carrommen każdy.
4

naprzemiennie ustawienia przerwy po każdej grze . Jeśligracz tonący niebieskie przerwy carrommen uruchom sześciokąt umieszczając niebieskim carrommen na szczycie niebieskim carrommen z kręgu . Następnie mają trzy czerwone trójkąty zamiast niebieskiego.
Gry
5

Określić , kto idzie pierwszy przez LGD , która jest strzelanie strajkujących poza ramy przeciwnika . Gracz, którego napastnik dostaje najbliżej własnych poziomów bazowych przerw i gra przy użyciu czerwonych carrommen .
6

Przesuń napastnik strzepując go z paznokciem na indeksie lub środkowy palec , lub za pomocą nożyczek strzał . Ustaw napastnik między dolną bazowych na koniec odtwarzacza płyty przed strzelać . Nie może dotykać ukośną linię strzałki .
7

Zadzwoń swoje zdjęcia dla zabawy przed opadania carrommen . Jeśli zatopić carrommen w innej kieszeni niż zadzwonić , zostawić kawałek w kieszeni .
8

Przykryć królową przez zatopienie jednego z twoich carrommen podczas tej samej tury lub następnego natychmiastowego przełomu . Jeśli nie uda się pokryć królową , umieść ją z powrotem w centrum okręgu.
9

Ocena królową do gracza, który tonie i obejmuje go . Amerykańska Carrom zmienia wartość w oparciu o królowej ile carrommen są na pokładzie CARROM w momencie umywalka królową . Otrzymasz 3 punkty jeśli siedmiu do dziewięciu carrommen , 4 punkty , jeśli istnieją 05:56 carrommen i 5 punktów , jeśli są trzy lub mniej carrommen na płycie CARROM .
10

Wygraj grę jako pierwszy , aby wszystko, co carrommen do kieszeni , gdy ktoś obejmuje królową . Nagroda punkt do zwycięzcy na carrommen każdego przeciwnika jeszcze na pokładzie CARROM .
11

osiągnąć zwycięstwo , wygrywając mecz większością czterech meczach . W amerykańskiej Carrom , gracze nie mają limit czasu lub punktów . Gracz z najbardziej wszystkich punktów na koniec czwartego pokładzie wygrywa mecz .
I follow amerykańskich CARROM Różne regulamin

12

stracić swoją kolej i carrommen jeśli ci zatopić napastnik . Jesteś winien jeden carrommen do centrum , nawet jeśli nie mają żadnych carrommen w kieszeni jeszcze . Jeśli zatopić dwa carrommen w tej samej turze co ciężarka , to tylko luźne jeden carrommen , nie twoja kolej .
13

miejsce kawałki, które skaczą z planszy lub pobiera wyciągane z kieszeni z powrotem w punktowy . Jeślipłyta zawiera utwory w miejscu centralnym , włożyć kawałek tak blisko miejscu centrum jak to możliwe.
14

uniknąć zatonięcia pionki przeciwnika lub stracisz swoją kolej . Jeśli zlewozmywak ostatnich carrommen przeciwnika , tracisz deskę i 3 punkty .
15

Sink królową przed ostatnim carrommen lub utraty włosów, trzy punkty i jeden punkt za sztukę przeciwnika w lewo na wyżywienie carrom .
16

Użyj power play podwoić punkty pokładzie . Każdy gracz dostaje jedną sztukę energii na mecz , który musi być wywołana przed przerwą . Jeśligracz wygrywa grę zasilania okrągłe, jego punktów za rundy są podwojone . Jeśli przegra,przeciwnik zdobywa 5 dodatkowych punktów . Imperium