NASCAR Rumble Gry

Wiele gier NASCAR – theme został wydany na konsole gier wideo od 1985 Gry obejmować klasyczny format zręcznościowa gra wyścigów szybkiego startu z rozwojem trochę w stylu RPG , tak jak w innych ” NASCAR ” gry lub gier wyścigowych takich . jako ” Gran Turismo ” serii . Gracze zbierać power-upy i samochody , aby pomóc im w drodze. NASCAR Rumble

” NASCAR Rumble ” to gra na PlayStation , wydana przez Electronic Arts deweloperskim w 2000 roku .Utwór w stylu gra wyścigowa obejmuje szereg wyścigów przed kilkoma przeciwnikami w magazynie- samochodów . Gra została powiązana z serii NASCAR i inspirowane kulturą wyścigów stock- samochód, ale nie ciągłe układy okrągłe , które są równoznaczne z NASCAR i dramatyzuje w takich filmach , jak ” Days of Thunder ” i ” Talladega Nights „. Gra zawiera 18 różnych kursów w sześciu różnych miejscach , i kolekcjonerskich ” power-upy ” , aby pomóc zawodnikom w drodze.
Rumble Racing

” Rumble Racing ” jestnieoficjalny sequel gry wydana przez Electronic Arts na formacie PlayStation 2 . Został wydany w 2001 roku , i nie nosić nazwę serii wyścigów NASCAR , ponieważ Electronic Arts nie nabyli praw licencyjnych do korzystania z marki . ” Rumble Racing ” składa się z trzech klas samochodów,tor wyścigowy pełen skrótów , bitwy śledzić i tryb mistrzostw , w którym odblokowania tras i samochodów nowych.

Tryby bonusowe , Ukryte Samochody i kody

Aby odblokować tryb Pro w ” NASCAR Rumble ” ukończyć sześć głównych serii i kielich EA w trybie Rookie . Aby odblokować tryb Elite , ukończyć sześć głównych serii i kielich EA w trybie Pro.

Ukrytych samochodów „zestaw” symbole można znaleźć w ” NASCAR Rumble „, w tym Truck kurczaka w chacie z kurczaka na ” Fowl Play ” ; Pręt z zablokowanym off- rampy na „Night Flight ” ; iSprint Samochód na zakręcie w lewo w ostatnim skrót na ” Pies zmęczony . ”

Aby odblokować wszystkie samochody i miejsca w ” NASCAR Rumble „, wprowadzić C9P5AU8NAA jako hasło . Aby odblokować elit , wprowadź KMZWA8AWAA jako hasło . To odblokować wszystko w trybie Elite , a także odblokować ukryte sekwencję FMV . Imperium